Sprzedaż ryb

W obecnym okresie każdego dnia  w godzinach od 8 do 18 możecie nabyć u nas:

 

Karp królewski

Pstrąg żywy

Sum żywy

Jesiotr żywy

Szczupak

Amur

Tołpyga

Lin

sandacz

 

WĘDZONE :

Dorsz
Pstrąg
Trewal
Pstrąg wędzony
Karp wędzony
Sum wędzony
Jesiotr wędzony
Halibut wędzony
Dorsz wędzony
Flądra wędzona
Śledź wędzony
Makrela wędzona
węgorz
i inne ryby.

Punkt sprzedaży ryb w „Rybołówce” nie jest zwykłym ‚sklepem rybnym’.  To unikalne miejsce – tutaj nie kupują Państwo ryb mrożonych. Absolutnie wszystkie świeże ryby słodkowodne są dostępne żywe,  jak i na miejscu patroszone na życzenie. Jednocześnie raz w tygodniu przywozimy ryby znad morza, prosto z kutra !

Rybołówka jest znana z tego, że od wielu lat serwuje ryby najwyższej jakości. W Rybołówce kupicie Państwo tylko prawdziwego polskiego karpia hodowanego na pszenicy, dzięki czemu ma on niesamowity smak, zapach i walory odżywcze. Kto już raz miał na święta karpie od nas ten doskonale wie, że po rybę na Święta TYLKO do nas !

W okresie świąt na bieżąco w naszej ofercie ; Karp, pstrąg, jesiotr, szczupak, sum europejski, amur, tołpyga, lin
Oferujemy też ryby w lodzie: sandacz, łosoś, dorsz filet – wszytko od naszego dostawcy z Gdyni !

Rybołówka może również poszczycić się wędzonymi naturalnie rybami o wyjątkowym zapachu i smaku. Oferujemy wędzone pstrągi, jesiotry, sumy, karpie, węgorze, sielawy, dorsze, halibuty oraz makrele, a przed świętami polędwicę i własnoręcznie zrobioną kiełbasę z suma. Jako przeciwnicy przemysłowego wędzenia i ludzie, którzy są zwolennikami zdrowego jedzenia, nasze ryby wędzimy w sposób tradycyjny, na dymie z drzewa. Gwarantujemy, że każdy, kto kupi rybę wędzoną w Rybołówce, już więcej nie skusi się na rybę z marketu. Sekretem ryb wędzonych w Rybołówce jest to, że wędzimy je według trzech kroków: nacieramy rybę solą, później zanurzamy ją na całą noc w specjalnie przez nas skomponowanych przyprawach i ziołach, a następnego dnia wędzimy ją aż do zmierzchu. Używamy do wędzenia drzewo z olchy i gruszy. Dodatkowo tym, co nas wyróżnia, jest to, że specjalnie na życzenie naszych Klientów patroszymy i fi letujemy ryby. Nasze ryby, pomimo że są o wiele smaczniejsze, świeższe i zdrowsze od marketowych, to są konkurencyjne również cenowo, ponieważ to my jesteśmy producentami i kupując rybę w Rybołówce, kupujesz „z pierwszej ręki” bez dodatkowej marży. Zapraszamy! Chętnie podzielimy się tym, co mamy najsmaczniejsze i najzdrowsze.

UWAGA ! W RYBOŁÓWCE NIE KUPISZ RYBY „DO WANNY”!

NIE DOSTANIESZ TEŻ ŻYWEJ RYBY „DO REKLAMÓWKI” !

Jeśli chcesz męczyć zwierzęta…to nie u nas. Nasze ryby po wybraniu przez Ciebie i odłowieniu są natychmiast ogłuszane.
Nie ma u nas żadnej możliwości, żeby dostać żywą rybę „do wiaderka” !