Nowość

Halibut wędzony


Wspaniała, tłusta ryba ryba !


Opis produktu

Ryba znana głownie z nadmorskich smażalni jako ryba smażona. Kto jednak raz spróbował naszej wersji wędzonej ten wie, że ta smażona to NIC w porównaniu do tego ! 

Dzięki sporej zawartości OMEGA 3 ryba  dość tłusta, co w połączeniu z wędzeniem na drewnie olchowym metodą "na ciepło"  daje naprawdę unikalny, wspaniały smak.


UWAGA: Zamówienia realizujemy z bieżącego wędzenia. Jeśli masz szczęście i dana ryba jest akurat wędzona- pojedzie do Ciebie od razu rano następnego dnia, prosto z wędzaka. Jednak uprzedzamy: Wszystkie nasze ryby wędzone są na świeżo, nie mamy żadnego "magazynu" gdzie czekają na klienta. Może się zdarzyć tak, że Twoja ryba będzie musiała zostać najpierw przygotowana i uwędzona, co może zająć nawet do dwóch dni zanim zostanie uwędzona i potem wysłana. Jeśli zależy Ci na czasie i musisz mieć to  "na jutro" to odpuść to zamówienie. Zdecydowanie wolimy dostarczyć Ci produkt jakiego nie kupisz nigdzie indziej, niż wysyłać rybę mającą kilka dni żeby "zarobić". 
Zamówienia które wpłyną od czwartku po godzinie 12 do końca weekendu wysyłamy dopiero od poniedziałku.  Bez sensu, żeby Twoje ryby leżały na magazynie firmy kurierskiej przez cały weekend. Co prawda niczemu to nie szkodzi bo wszystko pakujemy próżniowo, ale jednak prosto z wędzenia smakuje najlepiej- a właśnie na tym nam zależy, żebyś poczuł to czego nasi klienci stacjonarni doznają każdego dnia :) 

Zobacz też

 

Kiełbasa z suma wędzona tradycyjnie

około 500g

47,50 zł

 

Karmazyn

około 300g

15,30 zł

 

Karp wędzony

około 300g

19,80 zł

 

Jesiotr wędzony

około 200g

16,80 zł

 

Copyright © 2023 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.