Promocja

Karp wędzony


Nasz karp nie tylko od świeta !


Opis produktu

Tak, karp ma ości. To wie każdy z nas. Ale zapewniamy : Smak naszego wędzonego karpia wynagradza wszytko. 

Dla tej ryby stosujemy wyjątkową, specjalną mieszankę przypraw. Potem standardowo wędzak z palącym się drewnem olchowym.

Mało kto wie, jak wspaniałą rybą jest właśnie karp wędzony. My w rybołówce jesteśmy od lat propagatorami tej super smacznej ryby. A połączenie z naszą unikalną mieszanką przypraw gwarantuje prawdziwie niezapomniany smak !

UWAGA: Zamówienia realizujemy z bieżącego wędzenia. Jeśli masz szczęście i dana ryba jest akurat wędzona- pojedzie do Ciebie od razu rano następnego dnia, prosto z wędzaka. Jednak uprzedzamy: Wszystkie nasze ryby wędzone są na świeżo, nie mamy żadnego "magazynu" gdzie czekają na klienta. Może się zdarzyć tak, że Twoja ryba będzie musiała zostać najpierw przygotowana i uwędzona, co może zająć nawet do dwóch dni zanim zostanie uwędzona i potem wysłana. Jeśli zależy Ci na czasie i musisz mieć to  "na jutro" to odpuść to zamówienie. Zdecydowanie wolimy dostarczyć Ci produkt jakiego nie kupisz nigdzie indziej, niż wysyłać rybę mającą kilka dni żeby "zarobić".
Zamówienia które wpłyną od czwartku po godzinie 12 do końca weekendu wysyłamy dopiero od poniedziałku.  Bez sensu, żeby Twoje ryby leżały na magazynie firmy kurierskiej przez cały weekend. Co prawda niczemu to nie szkodzi bo wszystko pakujemy próżniowo, ale jednak prosto z wędzenia smakuje najlepiej- a właśnie na tym nam zależy, żebyś poczuł to czego nasi klienci stacjonarni doznają każdego dnia :)

Zobacz też

 

Pstrąg wędzony naturalnie

około 350g

17,85 zł

 

Łosoś bałtycki wędzony

Około 300g

29,70 zł

 

Karmazyn

około 300g

15,30 zł

 

Kabanosy z suma wędzone natualnie

Około 300g

28,50 zł

 

Copyright © 2023 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.