Nowość

Łosoś bałtycki wędzony


Fantastyczny, zupełnie inny łosoś niż znasz !


Opis produktu

Teoretycznie każdy zna łososia wędzonego. Mało kto wie jednak, że w celu ograniczenia strat cennych kilogramów, ten dostępny w handlu jest wędzony na zimno. Nasz to kompletnie co innego ! Wędzimy go tylko na ciepło i w dzwonkach a nie plastrach. 

Polecamy spróbować :)


UWAGA: Zamówienia realizujemy z bieżącego wędzenia. Jeśli masz szczęście i dana ryba jest akurat wędzona- pojedzie do Ciebie od razu rano następnego dnia, prosto z wędzaka. Jednak uprzedzamy: Wszystkie nasze ryby wędzone są na świeżo, nie mamy żadnego "magazynu" gdzie czekają na klienta. Może się zdarzyć tak, że Twoja ryba będzie musiała zostać najpierw przygotowana i uwędzona, co może zająć nawet do dwóch dni zanim zostanie uwędzona i potem wysłana. Jeśli zależy Ci na czasie i musisz mieć to  "na jutro" to odpuść to zamówienie. Zdecydowanie wolimy dostarczyć Ci produkt jakiego nie kupisz nigdzie indziej, niż wysyłać rybę mającą kilka dni żeby "zarobić".
Zamówienia które wpłyną od czwartku po godzinie 12 do końca weekendu wysyłamy dopiero od poniedziałku.  Bez sensu, żeby Twoje ryby leżały na magazynie firmy kurierskiej przez cały weekend. Co prawda niczemu to nie szkodzi bo wszystko pakujemy próżniowo, ale jednak prosto z wędzenia smakuje najlepiej- a właśnie na tym nam zależy, żebyś poczuł to czego nasi klienci stacjonarni doznają każdego dnia :)

Zobacz też

 

Pstrąg wędzony naturalnie

około 350g

17,85 zł

 

Halibut wędzony

około 200g

16,40 zł

 

Łosoś bałtycki wędzony

Około 300g

29,70 zł

 

Kabanosy z suma wędzone natualnie

Około 300g

28,50 zł

 

Copyright © 2023 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.