Bestseller

Makrela wędzona


Znana z każdego sklepu, Choć u nas jest to ZUPEŁNIE inna ryba !


Opis produktu

Z naszą makrelą wiąże się bardzo ciekawa historia. Otóż na samym początku kiedy zaczęliśmy ją u nas robić przyszła do nas jedna z naszych wiekowych (Świętej pamięci obecnie) sąsiadek. Kupiła makrelę. Na drugi dzień przyszła i powiedziała nam, że ostatni raz taką makrele jadła nad morzem..w dzieciństwie ! od tego czasu wielu naszych klientów doceniło to, że to ZUPEŁNIE inny smak niż sklepowy.

UWAGA: Zamówienia realizujemy z bieżącego wędzenia. Jeśli masz szczęście i dana ryba jest akurat wędzona- pojedzie do Ciebie od razu rano następnego dnia, prosto z wędzaka. Jednak uprzedzamy: Wszystkie nasze ryby wędzone są na świeżo, nie mamy żadnego "magazynu" gdzie czekają na klienta. Może się zdarzyć tak, że Twoja ryba będzie musiała zostać najpierw przygotowana i uwędzona, co może zająć nawet do dwóch dni zanim zostanie uwędzona i potem wysłana. Jeśli zależy Ci na czasie i musisz mieć to  "na jutro" to odpuść to zamówienie. Zdecydowanie wolimy dostarczyć Ci produkt jakiego nie kupisz nigdzie indziej, niż wysyłać rybę mającą kilka dni żeby "zarobić".
Zamówienia które wpłyną od czwartku po godzinie 12 do końca weekendu wysyłamy dopiero od poniedziałku.  Bez sensu, żeby Twoje ryby leżały na magazynie firmy kurierskiej przez cały weekend. Co prawda niczemu to nie szkodzi bo wszystko pakujemy próżniowo, ale jednak prosto z wędzenia smakuje najlepiej- a właśnie na tym nam zależy, żebyś poczuł to czego nasi klienci stacjonarni doznają każdego dnia :)

Zobacz też

 

Pstrąg wędzony naturalnie

około 350g

17,85 zł

 

Kiełbasa z suma wędzona tradycyjnie

około 500g

47,50 zł

 

Makrela wędzona

około 350g

12,60 zł

 

Węgorz wędzony na ciepło

około 750g

135,00 zł

 

Copyright © 2023 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.