Bestseller

Pstrąg wędzony naturalnie


Wspaniały, prawdziwy i najświeższy jak tylko to możliwe wędzony pstrąg tęczowy


Opis produktu

Pstrąga każdy zna. Ale czy wędzonego na drewnie olchowym z Rybołówki ?  Jak zwykle zanim włożymy pstrągi do wędzaka są one starannie nacierane naszą specjalną mieszanką ziół.  Czy tylko to powoduje, że nasze pstrągi są tak unikalnie wspaniałe ? Otóż mamy jeszcze jeden "sekret" ;) Kto był u w naszym obiekcie ten wie, że zaraz obok naszej wędzarni prowadzimy również sprzedaż żywych ryb prosto z wody. A pstrąg, karp, sum i jesiotr to nasze podstawowe ryby żywe do zakupu każdego dnia. I taką oto drogę przebywa właśnie nasz pstrąg- prosto z wody do przypraw i do wędzenia :) Świeższego pstrąga wędzonego nie ma szans kupić w obecnym świecie ! :) 

UWAGA: Zamówienia realizujemy z bieżącego wędzenia. Jeśli masz szczęście i dana ryba jest akurat wędzona- pojedzie do Ciebie od razu rano następnego dnia, prosto z wędzaka. Jednak uprzedzamy: Wszystkie nasze ryby wędzone są na świeżo, nie mamy żadnego "magazynu" gdzie czekają na klienta. Może się zdarzyć tak, że Twoja ryba będzie musiała zostać najpierw przygotowana i uwędzona, co może zająć nawet do dwóch dni zanim zostanie uwędzona i potem wysłana. Jeśli zależy Ci na czasie i musisz mieć to  "na jutro" to odpuść to zamówienie. Zdecydowanie wolimy dostarczyć Ci produkt jakiego nie kupisz nigdzie indziej, niż wysyłać rybę mającą kilka dni żeby "zarobić".
Zamówienia które wpłyną od czwartku po godzinie 12 do końca weekendu wysyłamy dopiero od poniedziałku.  Bez sensu, żeby Twoje ryby leżały na magazynie firmy kurierskiej przez cały weekend. Co prawda niczemu to nie szkodzi bo wszystko pakujemy próżniowo, ale jednak prosto z wędzenia smakuje najlepiej- a właśnie na tym nam zależy, żebyś poczuł to czego nasi klienci stacjonarni doznają każdego dnia :)

Zobacz też

 

Kabanosy z suma wędzone natualnie

Około 300g

28,50 zł

 

Halibut wędzony

około 200g

16,40 zł

 

Jesiotr wędzony

około 200g

16,80 zł

 

Makrela wędzona

około 350g

12,60 zł

 

Copyright © 2023 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.