Bestseller

Sum wędzony


Zdecydowanie dla wielu najlepsza nasza ryba !


Opis produktu

Jedliście kiedyś rybę o smaku wspaniałej swojskiej szynki ? No to teraz jest ten czas !

Nasz sum posiada jedynie kręgosłup o bardzo zwartej konstrukcji super łatwy do wyjęcia. 

Mięso WSPANIAŁE ! Robimy go tylko na drewnie olchowym.  To nasza flagowa ryba. Kto raz zje ten przepadł ;) 


O tym że jest on u nas w sprzedaży również jako żywa ryba, prosto z wody naszym bywalcom przypominać nie musimy. Taką samą drogę przebywa właśnie do wędzenia: Z wody do przypraw, z przypraw prosto do wędzaka :)

Mocno polecamy !

UWAGA: Zamówienia realizujemy z bieżącego wędzenia. Jeśli masz szczęście i dana ryba jest akurat wędzona- pojedzie do Ciebie od razu rano następnego dnia, prosto z wędzaka. Jednak uprzedzamy: Wszystkie nasze ryby wędzone są na świeżo, nie mamy żadnego "magazynu" gdzie czekają na klienta. Może się zdarzyć tak, że Twoja ryba będzie musiała zostać najpierw przygotowana i uwędzona, co może zająć nawet do dwóch dni zanim zostanie uwędzona i potem wysłana. Jeśli zależy Ci na czasie i musisz mieć to  "na jutro" to odpuść to zamówienie. Zdecydowanie wolimy dostarczyć Ci produkt jakiego nie kupisz nigdzie indziej, niż wysyłać rybę mającą kilka dni żeby "zarobić".
Zamówienia które wpłyną od czwartku po godzinie 12 do końca weekendu wysyłamy dopiero od poniedziałku.  Bez sensu, żeby Twoje ryby leżały na magazynie firmy kurierskiej przez cały weekend. Co prawda niczemu to nie szkodzi bo wszystko pakujemy próżniowo, ale jednak prosto z wędzenia smakuje najlepiej- a właśnie na tym nam zależy, żebyś poczuł to czego nasi klienci stacjonarni doznają każdego dnia :)

Zobacz też

 

Jesiotr wędzony

około 200g

16,80 zł

 

Pstrąg wędzony naturalnie

około 350g

17,85 zł

 

Sum wędzony

Około 400g

24,40 zł

 

Halibut wędzony

około 200g

16,40 zł

 

Copyright © 2023 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.