Nowość

Węgorz wędzony na gorąco


Węgorz inny niż wszystkie !


Opis produktu

Niby każdy z nas kiedyś gdzieś próbował węgorza. Niestety prawdziwy węgorz wędzony jak za dawnych czasów to obecnie rzadkość, gdyż w popularnych sieciach marketów to w 95% węgorz...z Chin ! 

A nasz ? Pływa u nas w  zbiorniku-kto nas zna, ten nie raz widział :) Idzie do przypraw prosto po patroszeniu, a potem do wędzenia. Do tego wędzony na drewnie olchowym w ciepłym dymie. Tak, nasz węgorz JEST niepowtarzalny :) 

UWAGA: Zamówienia realizujemy z bieżącego wędzenia. Jeśli masz szczęście i dana ryba jest akurat wędzona- pojedzie do Ciebie od razu rano następnego dnia, prosto z wędzaka. Jednak uprzedzamy: Wszystkie nasze ryby wędzone są na świeżo, nie mamy żadnego "magazynu" gdzie czekają na klienta. Może się zdarzyć tak, że Twoja ryba będzie musiała zostać najpierw przygotowana i uwędzona, co może zająć nawet do dwóch dni zanim zostanie uwędzona i potem wysłana. Jeśli zależy Ci na czasie i musisz mieć to  "na jutro" to odpuść to zamówienie. Zdecydowanie wolimy dostarczyć Ci produkt jakiego nie kupisz nigdzie indziej, niż wysyłać rybę mającą kilka dni żeby "zarobić".
Zamówienia które wpłyną od czwartku po godzinie 12 do końca weekendu wysyłamy dopiero od poniedziałku.  Bez sensu, żeby Twoje ryby leżały na magazynie firmy kurierskiej przez cały weekend. Co prawda niczemu to nie szkodzi bo wszystko pakujemy próżniowo, ale jednak prosto z wędzenia smakuje najlepiej- a właśnie na tym nam zależy, żebyś poczuł to czego nasi klienci stacjonarni doznają każdego dnia :)

Zobacz też

 

Pstrąg wędzony naturalnie

około 350g

15,40 zł

 

Jesiotr wędzony

około 250g

18,00 zł

 

Karp wędzony

około 350g

16,10 zł

 

Karmazyn

około 300g

14,40 zł

 

Copyright © 2020 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.