Bestseller

Kiełbasa z suma wędzona tradycyjnie


W końcu zdecydowaliśmy się, żeby ten wspaniały produkt mogły też spróbować osoby spoza Śląska :) Łapcie :)


Opis produktu

Nasz absolutny hit od wielu lat. Kiełbasa z suma!

Możemy się pochwalić: To MY wymyśliliśmy ten produkt sami i to na dugo zanim zaczęto wymyślać przeróżne kiełbasy z łososia itp.

Stało się tak dlatego, że sami nie jemy od ponad 15tu lat mięsa poza rybami (teraz to się nawet nazywa "pescarianie" ;) ) A że potrzeba matką wynalazków, to postanowiliśmy spróbować zrobić z mięsa naszych sumów właśnie kiełbasę. No cóż, prób było wiele, jednak szybko udało nam się zrobić naszym zdaniem produkt doskonały!  

Jak jest zrobiona nasza kiełbasa z suma?  Czyste mięso suma -a nie żadne mielone odpady czy inne korpo-świństwa, które tam obecnie pchają (jak np wypełniacze, soje i cholera wie co jeszcze). Mielimy to na kilka frakcji, potem mieszamy z przyprawami (oj, dłuuuuugo dobieraliśmy skład, żeby było idealnie), nadziewamy i wędzimy na drewnie olchowym na gorąco przez 8h. ZERO chemii! Nie dodajemy do tego absolutnie nic poza naturalnymi przyprawami i to w dodatku o dobrym pochodzeniu. Żadnej saletry, soli peklującej, wypełniaczy chemiczny. To jest produkt dla nas i dla ludzi, którzy potrafią docenić prawdę i prawdziwy, zdrowy produkt. 

Zobacz też

 

Pstrąg wędzony naturalnie

około 350g

17,85 zł

 

Kabanosy z suma wędzone natualnie

Około 300g

28,50 zł

 

Karmazyn

około 300g

15,30 zł

 

Sum wędzony

Około 400g

24,40 zł

 

Copyright © 2023 Fish Park Rybołówka. All Rights Reserved.